Soustředění Česká Ves 2019

Plavecké soustředění Česká Ves 2019

V termínu od 18.8. do 23.8. bylo uspořádáno naše další letní plavecké soustředění. Opět jsme měli parťáky z TJ Krnov.

Pod taktovkou trenérů jsme nelítostně vstávali každé ráno v 5.00 hodin ráno, abychom se mohli plně věnovat plaveckým přípravám na další sezónu. Po plavání jsme zamířili  na snídani a kratší odpočinek.

V dopoledních hodinách byl trénink zaměřen na kondiční cvičení, silové techniky a posilování.  Vše bylo završeno zaslouženým obědem.

Po poledním klidu naše kroky zrychlily a v poklusu jsme se vydali na 2km běh 😉 A odpoledne jsme se ještě vrhly na naše plavecké umění. Po večeři jsme trávili čas na pokojích či při různých hrách. Takto vypadalo naše intenzivní každodenní soustředění.

Nicméně, aby to nebylo jen o sportování, a jak je již tradicí,vydali jsme se na výšlap-výlet do Priessnitzových lázní.  Sice nám poprchávalo, ale byli jsme se mrknout na bludiště, poseděli v místní kavárně u horké čokolády a užívali si ten klid.

Týden soustředění utekl jako voda, ti „zkušení“ již věděli, co nás bude čekat a „nováčci“ se brzy otrkali a myslím, že jsme si to bezvadně užili. Už teď se těšíme na další společnou akci.

Eliška Rudzká