czechman – DP 2021 – 3.9.2021

V pátek 3.9. jsme ve večerních hodinách (start byl 18:30) na písníku Hrádek zavítali mezi triatlonisty. Na jedině trati 1,9 km si to rozdalo cca 90 plavců a triatlonistů. Příjemné počasí a voda 20,5*C slibovali nevšední zážitek. Za náš klub startovalo 20 plavců – Nela🥇, Kuba🥇, Robin🥈, Kája🥉, Bára K., Dan F.🥉, Marťa🥉, Matěj🥉, Eliška🥈, Tomáš🥈, Dave🥈, Honza🥉, Dany, Hana, Radka, Barča R.🥇, Pavel🥇, Petra🥈 a Tesla🥈, kteří získali napříč všemi kategoriemi celkem 15 pohárů 🏆👍. Po všech ceremoniálech jsme byli velice spokojeni 🙂 a příjemně naladěni na závěrečný víkendový boj v Mělicích – o 2. místo v soutěži družstev + některé celoroční výsledky jednotlivců v rámci ČP. Byla to skvělá reklama pro náš klub.
PM

DP – Plavecký memoriál Hany Greenfieldové – Kolín – 28.8.2021

Ahoj všem.
Posílám pozdravy od 11 vyslanců našeho klubu z Kolína. Úspěšně jsme se popasovali s teplotou vody 17,4*C, dobře trefili délku tratí (které jsme ve většině případů zkracovali) dle individuálních možností našich hrdinů (bojujících za celý náš tým). Získali jsme 7 medailí. Zítra pokračujeme na Pastvinách (kde nás posílí 3 čerstvé posily).
Hezký večer. Pavel

Plavecké soustředění – Česká Ves – 22.-28.8.2021

Dne 22.8-28.8 proběhlo plavecké soustředění v České Vsi. Plavci měli nabitý program. Jejich cílem bylo zvýšit fyzickou kondici. Den začal ranním treninkem ve vodě. Následovala snídaně, která je posilnila a dodala spoustu energie aspoň do oběda. Dále byl naopak trenink na suchu, kde plavci cvičili a protahovali se. Pak už velký oběd a odpočinek. Šlo se běhat, ale pořád měli dost sil na podvečerní trenink. Ve středu je čekal výlet. Udělali si hezkou procházku do lázní a krásné odpoledne, ale pak je čekala ještě aqua zumba, kterou si užili s ladnými tanečními pohyby a taky nechybělo hodně smíchu. Týden plný sportu a nabitých aktivit si užili naplno. Děkujeme a těšíme se na další rok PkHa.

Verča a Kája