Tovačov 2018 – DP

V sobotu 16.6. si dali dostaveníčko dálkový plavci na Skašovském rybníce u Tovačova. Plavalo se v rámci ČP na tratích od 1km do 15km. Náš klub reprezentovalo opět 11 plavců a 2 členové realizačního týmu. Bylo převážně slunečné počasí a teplota vody měla 23*C. Kdo podcenil opalovací krémy, ten večer při usínání trpěl. Tradičně tady často fouká a i letos jsme si všichni užili plavání ve vlnách. Zvláště pro ty začínající zajímavá zkušenost (ne každému zrovna příjemná), která prověří především psychiku). Plavalo se v tomto pořadí vzdáleností a naši dopadli takto:

15 km : plavali a doplavali v pořadí David T., Dany a Pavel (8., 11. a 12. místo).

5 km : David V. si mezi kadety při své premiérové 5ce vyplaval 3. místo. Anežka si mezi st. žákyněmi vybojovala nepopulární bramboru a stejně dopadla i Zdeňka mezi dospělými. Na 12. místě pak mezi kadetkami pak doplavala Zuzka.

3 km : tady Kuba bral 2. místo v mladším žactvu a Kája 5. místo (st. žákyně). Mezi dospělými Radka 4. místo a Michal místo 7..

Co říci závěrem. V Tovačově se náš klub stal (poprvé v historii) nejúspěšnější výpravou podle počtu získaných bodů. Momentálně jsme na průběžné 4. pozici v soutěži družstev. Přístup, nasazení a předvedené výkony hodnotím pozitivně u všech bez rozdílu (samozřejmě kde máme rezervy víme a chceme na nich dále pracovat). Všem gratulujeme a děkujeme za skvělou reklamu. PM