Seč + Brno – DP 2019

Poslední červnový víkend jsme měli hodně nabitý program. V sobotu 29.6. jsme v rámci ČP v dálkovém plavání závodili na Seči. Po závodech jsme se pak přesouvali k noclehu v Brně, kde jsme závodili v neděli na Brněnské přehradě. Opět jsme dorazili v hojném počtu. Po oba dny nás reprezentovali a podporovali: Jakub a Kája Dian, Nela Fabíková, Anežka Šidlová, Tomáš Peklanský, Romana Kohnová, Kuba, Zuzka a Michal Bojceňukovi, Vendy, Dany a Pavel Mikovi. V sobotu nás plavecky podpořila i Zdeňka Šidlová. Technické zázemí nám zajišťovala Radka s Martinou(v sobotu),v neděli pak Vendy. Po oba dny jsme měli tropické teploty s vymetenou oblohou. Museli jsme se hodně snažit, aby z nás po víkendu nezbyly spálené špekáčky. Obě přehrady měly příjemnou vodu lehce přes 23*C. V Brně navíc jako vždy foukalo a tak jsme tradičně zápolili se zdejšími vlnami (pravda letos byly malinko milosrdnější než jiné roky). Opět nám to cinkalo, především na Seči (jen škoda, že právě tady pořadatelé významně ořezali dekorace nejlepších).
Seč:
1 km – 1. místo Tomáš (kadeti) a Dany (muži), 3. místo Kuba Dian (ml. žáci)
3 km – 2. místo Tomáš (kad.) a Zuzka (ženy), 3. místo Dany (muži).
5 km – 2. místo Anežka (kad.), Nela (4. místo), Kuba B. (7.), Kája (8. – všichni ve st. žactvu), Zdeňka (11.), Vendy a Michal (15. – všichni ženy resp. muži).
10 km – Pavel doplaval na 5. místě
Brno:
1 km – 3. místo Tomáš (kad.), Dany (6.)
5 km – Nela i Kuba B. (4.), Anežka (5.), Kája (7.), Zuzka a Tomáš (oba 10.), Michal (34.)
10 km – Dany a Pavel (8. resp. 10.)
Musím všechny pochválit za přístup a odvedené výkony. Byl to náročný víkend a většina z nás tolik závodních km za 2 dny dosud ještě nenaplavali + to umocňují náročné podmínky v Brně. Všem (nejen dekorovaným) gratulujeme a jsem (jsme) pyšný na náš tým. Další výsledky a podrobnosti najdete na http://www.plavani.info/ . Díky za skvělou reklamu a propagaci našeho klubu. PM

Foto Seč

Foto Brno