Pastviny 2019 – DP

V sobotu 31.8. jsme v hojném počtu 13 plavců – Nela F., Robin, Kája, Tomáš, David, Vendy, Dany, Maruška, Michal, Bára, Pavel, Tesla a Zdeňka vyrazili závodit na Pastviny. Servis a dopravu nám zajišťovaly Romana s Hanou. Individuální ambice šly tentokráte lehce stranou a jako tým jsme se semkli při hájení 3. místa v soutěži družstev (tedy nasbírat co nejvíce bodů). Podmínky pro plávání byly na Pastviny až neskutečně luxusní – voda 23*C, těměř bezvětří a slunce v zádech a kolem 30*C.
Cíl se nám podařilo splnit – stali jsme se zde nejúspěšnější výpravou podle počtu získaných bodů a nepatrně jsme tak navýšili náskok na 3. místo v družstvech, a protože se zde tradičně vyhlašují jednotlivé kategorie, žáci dokonce po ročnících, přivezli jsme si tak domů 11 medailí (diplomů).
U těch mladších to byli: Nela – 1. místo na 3 km (2007), Robin – 3. místo na 3 km (2007), Tomáš – 1. místo na 5 km (2004), Vendy – 1. místo na 5 km (ml. dorost) a u těch o něco dříve narozených stojí za zmínku : Maruška – 1. místo na 10 km (M-A), Michal – 1. místo na 5 km (M-E), Bára – 1. místo na 5 km (M-(E), Tesla – 1. místo na 10 km (M-F) a Zdeňka – 1. místo na 10 km (M-G). 3. místa pak brali Dany a Pavel. Jen škoda, že jsme nevěděli o vyhlašování našich nejmladších (mohli si to užít se vším všudy a chybí tím pádem i ta nejdůležitější fotodokumentace). Všem gratulujeme a díky za skvělou reklamu. PM