Pastviny – 2017 – DP 

V sobotu 26. srpna se na nádrži Pastviny uskutečnil další díl ČP v DP. Postupně se zde představilo 7 našich plavců – Jakub Bojceňuk, Karolína Dian, Zuzka Bojceňuková, Daniel Mik, Petr Urbánek, David Teslík a Pavel Mik. Bylo polojasné počasí a teplota stoupala postupně až k 27*C a místy pofukoval lehký vánek. Voda měla snesitelných 20,7*C. Za to s kvalitou vody to bylo horší. Zvýšené množství sinic, zelený povlak na hladině a doporučení hygieny se ve vodě nekoupat (zakázáno nebylo). Je překvapující, že tuto důležitou informaci jsme se dozvěděli až při vstupu do vody na první start. Naštěstí jsme byli všichni bez zdravotních problémů, jen toho zeleného špenátu (tak jsme tomu říkali) jsme po závodech vymývali z plavek kvanta.

1 km – mladší žactvo / 2. místo si vyplavala Kája, 3. místo pak obsadil Kuba
3 km – 1. místo si v kategorii master“D“ vyplaval Petr (celkově 6. místo). 1. místo v kategorii masters“E“ obsadil Pavel (celkově 4. místo).
5 km – 5. místo mezi kadetkami si vybojovala Zuzka. 1. místo v kategorii masters“E“ si vyplaval David.
10 km -Tady bral velice slušné body za 12. místo Daniel.
Až na rozpaky nad kvalitou vody, máme za sebou další úspěšné vystoupení našich plavců. Všem gratulujeme a děkujeme za dobrou propagaci našeho klubu. PM