Krnov – Superfinále DP + Cena Krnova

Krnov – Superfinále DP + Cena Krnova
 
V pátek a sobotu (1. a 2.11.) proběhly v krnovském bazéně závody.
Již 20 let se zde společně pořádá superfinále DP na 5 km – společně s vyhlášením konečných výsledků za sezónu 2019 a pak klasické bazénovky – již 41. ročník Ceny Krnova.
V pátek si David Válek, Daniel Mik i s trenérem Pavlem cvičně dali 200 bazénů (zmiňovaných 5 km). Bez nějaké přípravy zaplavali slušné osobáky a David s Danym tímto dostali brouka do hlavy – limity pro bazénové MČR na 5 km začínají být reálně dosažitelné. V sobotu už jen morálně podporovali své kolegy.
V sobotních klasických bazénových disciplínách se představili – Nela Fabíková, Robin Vrána, Kuba Bojceňuk, Kája Dian, Daniel Fussek, Marťa Čurajová, Nela Škutová a Tomáš Peklanský. Tentokráte s námi přijel i velký fanklub z řad dospělých. Bylo vidět, že forma jde nahoru (směrem k očekávaným vrcholům sezóny), a tak tam sázeli jeden osobák za druhým. Trenér za předvedené výkony tentokráte chválil více než obvykle. Odměnou nám bylo 1x zlato (Robin), 3x stříbro (2x Robin, Kuba) a 1x bronz (Nela F.).
Potom jsme si už všichni jen vychutnávali závěrečnou ceremonii – tj. slavnostní vyhlašování nejúspěšnějších plavců a klubů DP za sezónu 2019, kde náš klub letos vybojoval zaslouženě 3. místo mezi kluby (ze 73. týmů).
To byla letošní definitivní tečka za sezónou 2019. Případné další podrobnosti a výsledky najdete na http://www.plavani.info/ .
Všem gratulujeme a díky za skvělou reklamu našemu klubu. PM