KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍHO ŽACTVA HAVÍŘOV 2017

V sobotu propuklo v Havířově závodní nadšení. Mladší žáci z celého kraje přijeli bojovat o nejlepší časy a místa na Pohár Moravy. Celkem dorazilo 124 plavců ze 17 klubů. Havířovský plavecký klub reprezentovali – Jakub Bojceňuk, Karolina Dian, Nela Fabíková, Sebastian Holeksa, Viktor Janečko, Nikol Smigová, Daniela Trojanová, Robin Vrána, Tomáš Zelníček a Emma Zitková.

I naši nadějní, noví plavci – Viky a Sebík, se nezalekli svých doposud největších závodů a předvedli výkony, o kterých se jim ani nesnilo. Viktor získal 2. a 3. místo a Sebastian mu kryl záda ze čtvrté pozice.

I další naši borci zaplavali opět svá maxima a podařilo se jim získat lepší osobní rekordy.

Kuba, Nelča i Danielka – desetileté naděje – udělali všechno, tak jak měli a jak nejlépe mohli, aby se i oni zaslouženě mohli zapojit, už za dva týdny, do závodů Poháru Moravy desetiletého žactva.

A co naše zkušené, jedenáctileté matadorky?

Kája se vyšvihla a při všech startech zaplavala osobáky. Dokázala své výkony zlepšit až o 5%. Viditelně měla skvělou motivaci se ukázat…. Odměnou jí jsou dvě třetí místa i zasloužený start na Poháru Moravy v Prostějově.

Emča se v pravý čas dostává do kondice. Zlepšení zaplavaných časů až o 8% a čtyřikrát stupně vítězů. „EMČO VYDRŽ DO POHÁRU“

Závody dopadly podle očekávání skvěle. Už za dva týdny se budou, opět v Havířově, rozdávat medaile! Těšíme se.