Havířovská cena 2018

Na našem domácím bazénu se v pátek 28.9. konala Havířovská cena v plavání. Letos to byl již 6. ročník. Poprvé jsme tak mohli otestovat naše nové startovní bloky v závodním zatížení. Uznání a ocenění za ně, jsme pak dostali od mnoha zúčastněných plavců i trenérů. Závodů se zúčastnilo celkem 191 plavců a plavkyň z 23 týmů. Náš klub reprezentovalo celkem 20 závodníků – Eliška Rudzká, Karolína Kočí, Daniela Trojanová, Nela Fabíková, Jakub Bojceňuk, Robin Vrána, Karolína Dian, Emma Zitková, Daniel Fussek, Martina Čurajová, Nela Škutová, Julie Maňáková, Tomáš Peklanský, Zuzana Bojceňuková, David Válek, Richard Kubeš, Jan Kroupa, Adam Kuboň, Ondřej Broda a Libor Hracki.

Protože se jedná o první závody po prázdninách, tak většině plavců a jejich trenérům závody napoví, jak na tom při startu do nové sezóny jsou. Víc než milým překvapením jsou u všech předvedené výkony a u většiny startů nové osobní rekordy. A výsledkově to taky slušně cinkalo. Získali jsme celkem 12 medailí ( 3 zlaté, 6 stříbrných a 3 bronzové ). Nepopulárních bramborovek bylo taky dost – celkem 7. Gratulujeme všem. A tady jsou výsledkově ti nejúspěšnější:

1. místo : 2x Ríša, štafeta
2. místo : Kája K., Nela F., Emča, 2x Honza, Ríša
3. místo : 2x Honza, Adam

Organizačně vše klapalo jak mělo, tak pochvala a uznání patří všem, kteří se na tom podíleli – celý tým pod vedením Terky a Romana. Start do sezóny se nám povedl, což dává chuť k dalšímu tréninku. PM

foto ve fotogalerii