47. Brněnský GAROMA+ maratón – ČP DP – brno – 11.7.2021

V neděli 11.7. přivítala Brněnská přehrada dálkové plavce při další zastávce ČP. Náš klub reprezentovalo 13 plavců + servisní doprovod.
Běžně tady bývají těžké podmínky 🤕(vlny🌊, vítr 💨 – jinak to nepamatujetme), o to více jsme byli mile překvapeni – klidná a teplá voda (cca 23*C), prakticky bezvětří a příjemné letní počasí ⛅️ – prostě ideál🙂.
10 km : Plavalo nás 5 a náš interní souboj tentokráte vyhrál Tomáš (15. místo). Dále pak Dany (21.), Dave (25.), Anežka Š. (21.) a Pavel (26.).
Tradičně velký dík patří bezchybně fungujícímu servisu 👍🥤🍟🍔😉.
5 km: Tady nás plavalo také 5. Neskutečně našlapaná byla kategorie kadetů, kde, i přes skvělé výkony a časy, to tentokráte výsledkově stačilo pouze na – Nela (5. místo), Kuba (10.) a Kája (13.).
Mezi dospělými se slušným 8. místem prezentovala Eliška a Maskot bral 30.místo (kdy za sebou nechal ještě 11 soupeřů👍).
1 km: tady jsme byli medaili nejblíže. Nepopulární brambory🥔🥔 bral Honza (4. místo), Matěj (13.) oba v mužích a Bára K. (11. v kadetkách).
Tentokráte to individuálně necinklo, ale jako tým jsme připsali důležité body – průběžně 3. místo v soutěži družstev (z 58. týmů). Předvedené výkony byly více než solidní a je vidět, že některým se už pomalounku začíná vracet (zapomenutá) forma. Všem gratulujeme a děkujeme za dobrou reklamu našeho klubu. Více podrobností získáte na www.plavani.info