Velká cena Olomouce a Mezinárodní mistrovství Slovenska

Tento závodní víkend se nesl ve znamení padesátimetrových bazénů. Naši starší žáci odcestovali do Olomouce a masters do Košic.

V Olomouci se plavci účastnili opět velkých mezinárodních závodů – Velká cena Olomouce a poměřili své síly s plaveckou špičkou České republiky. Máša Textorisová, Bára Tillová a Honza Kroupa si poprvé osahali padesáti metrový bazén. Bára si to viditelně užívala, protože jí ubylo obrátek, ale Honza měl tentokrát nějakou těžkou vodu. Nesmíme opomenout účast Adélky Zielinské, která opět svým bodovým hodnocením nezklamala. Umístění v jednotlivých disciplínách se může jevit neznalým slabší, ale nesmíme opomenout konkurenci 40 klubů a hodnocení pouze v kategoriích muži a ženy. Již tradičně děkujeme Romanu Mozgovi za skvělou logistiku.

Košické dvoudenní závody – Mezinárodní mistrovství Slovenska, si musel logisticky zcela sám zajistit plavec Libor Hracki. Tohoto mistrovství se účastnilo 43 plaveckých klubů z 6 zemí. Ani v této konkurenci se náš reprezentant Libor Hracki nenechal zastínit. Jeho tři první místa, jedno druhé, čtvrté a páté, jsou skvělým ohodnocením svědomité přípravy. Gratulujeme a jen tak dál.

výsledky našich Olomouc

výsledky Košice