Meziokresní přebor žactva – Těšínsko – 22.-23.10.2021 – Havířov

V průběhu pátku 22.10. a soboty 23.10. změřili své síly mladí plavci v rámci meziokresního přeboru žactva (okr. Karviná, Frýdek-Místek a Ostrava). Závody probíhaly na našem Havířovském bazéně za dozoru rozhodčích převážně z řad našich aktivních i bývalých plavců . Pro ty nejmladší to byly vůbec první závody. Náš klub reprezentovali a umístění získali – Matouš(🥇🥉), Šimon(🥇🥇🥉) a Nela (🥇🥇🥈🥈🥉) Fabíkovi, Tobiáš Hrček, Vašek (🥉) a Eliška Gurníkovi, David (🥉) Zaharowski, Karolína (🥉🥉) Kočí, Veronika Cieslarová, Andrzej (🥈🥈🥈🥉) Bulawa, Robin (🥇🥇🥈🥉🥉🥉) Vrána, Hana Kubešová, Kajá (🥇🥇🥈) Dian, Ester Šlapotová (🥈), Bára Kuligová, Anežka (🥇🥇🥇🥉) Šidlová, Marťa Čurajová, Anežka (🥈🥉) Blechová, Tomáš (🥈🥉) Peklanský a David (🥉) Válek.
Vzhledem ke covidovým opatřením si své případné chvíle slávy na stupních vítězů užili jen ti nejmladší (alespoň těm jsme to chtěli dopřát🙂). Starší žáky pak většinou více zajímaly zaplavané časy, než vyzvednuté diplomy (ale každé ocenění potěší😉), no a dorostenci ti už plavali opravdu pouze o svou čest a časy.
Organizačně vše proběhlo bez nejmenších problémů 👍. Výkony plavců začínají jít správným směrem a tak přibývá množství osobáků 👍👍. Rezervy a prostor pro zlepšení je však stále.
PM