Roman Mozga – 50

Roman Mozga – se ujal plaveckého oddílu před více než 12 lety. Za tu dobu proplavalo bazénem hodně dětí, z kterých jsou dnes už dospělí. V roce 2015 inicioval vznik samostatného Plaveckého klubu Havířov a stal se jeho předsedou.

Čertíci v očích mu zůstali od malička. Od útlého mládí se motal kolem vody, získával ocenění v závodním plavání, věnoval se ploutvovému plavání, orientačnímu plavání a mnozí ještě mohou doplnit další jeho aktivity. Vybudoval si pozitivní vztah k jídlu, které především rád a dobře vaří a nemůžeme opomenout ani vytříbené pivní buňky. Momentálně je celou svou duší trenér/předseda. Každý den je připraven na bazéně věnovat se svým svěřencům, o víkendech se s nimi účastní závodů a na jeho bedrech leží chod celého klubu.

Tato nejdůležitější osoba v klubu, právě oslavuje své životní jubileum.  Oslavy započal splněním sázky a zaplaval bruntálský pětiboj, očekává seskok padákem, a kdoví jaké skvělé příležitosti mu ještě život přichystá. Přejeme mu, aby jich bylo co nejvíc a zůstala mu trvalá láska k plavání.

GRATULUJEME