Oblastní přebor staršího žactva – Havířov 22.-23.5. 2015

Na toto datum, bylo přiděleno našemu klubu pořádání Krajských přeborů staršího žactva 2001, 2002, 2003. Vedení klubu se podařilo zajistit nové závodní plavecké dráhy, stupně vítězů, stopky i nového sponzora a prezentaci v TV Polar.

V této kategorii si na meziokreskách svými výkony start zajistilo 9 plavců – Zielinská Adéla, Biková Sára, Porubská Ines, Tillová Barbora, Bojceňuková Zuzana, Kroupa Jan, Vyskočil Petr, Zelníček Matěj, Válek David. Díky cílené práci našich trenérů – Urbánka Petra, Mozgy Romana i Mika Pavla, byly opět zaplavány osobní rekordy a stupně vítězů si plavci právem zasloužili. Pětkrát vystoupali na stupeň nejvyšší, osmkrát byli druzí, osmkrát se umístili na třetím místě a čtyřikrát obsadili bramborovou příčku.

K hladkému průběhu závodů přispěli i naši rozhodčí – Hracká Eliška, Dřízga Dalibor, Olšar Petr, Mlynář Petr i Hracki Libor, Mlynář Martin, Zelníček Ondřej, Mlynář David, Textotisová Marie, Lída Bierská a Mlynářová Magda. K dobré pohodě nám přispěla společnost Semag čerstvými koláčky a rohlíčky. Všem děkujeme a plavcům přejeme nominaci na Letní mistrovství republiky.

výsledky našich plavců

Záznam televize polar

denik