Meziokresní přebor žactva – Karviná

Na zátku listopadu se havířovský klub zúčastnil meziokresních přeborů v Karviné. Do závodů se zapojilo celkem 35 našich plavců.

Hanka Kubešová, Matyáš Maczeczek, Kuba Dolíška, Eliška Gurníková, Karolina Kočí, Martin Mlynář a Eliška Rudzká se poprvé po dvou měsících plavání postavili na start a zvládli ho na výbornou.

Další naši plavci bojovali o postupové časy na krajské přebory. Všichni se svých úkolů  ujali statečně a odměnou jsou pěkné osobní rekordy. V termínové listině najdete všechny výsledky. Krajské přebory jsou za rožkem, tak s chutí a radostí do dalších bojů.

Skupině nejzkušenějších  – Zuzce, Tomášovi, Davidovi, Matesovi i Adamovi se závody vydařily, a přestože měli plný možný počet startů, vytvořili si většinou svá nová osobní maxima. Navíc každý si odvezl ze závodů alespoň 1 diplom.

Pozitivně hodnotíme přístup a vystupování všech našich plavců po celou dobu závodů. Samozřejmě stále máme na čem pracovat, ale celkově všechny chválíme a gratulujeme všem bez rozdílu k předvedeným výkonům. Celkem jsme vylovily 19 diplomů.