Velká cena Vyškova

V sobotu 23.dubna se Velké ceny Vyškova zúčastnili tito plavci : Eliška Hracká, Adéla Zielinská, Ondřej Zelníček, Jan Kroupa, Marie Textorisová, Richard Kubeš, Sára Biková, Karolina Dian, Zitková Ema, Ines Porubská, Matěj Zelníček, Tomáš Peklanský, David Válek i Fanda. Odjezd byl v 5 hodin ráno, tak se pár plavců snažilo dohnat spánek ještě v autobuse. Do autobusu nás tentokrát přibrali karvinské Kosatky a nakonec jsme s nimi sdíleli i společnou šatnu. Tyto závody jsme absolvovali poprvé, ale moc se nám na nich nelíbilo. Organizace trochu vázla, obrátky byly opravdu „hladké“, žádná časomíra a starty na klakson….
Ale přesto jsme se snažili zaplavat co nejlepší časy a zlepšit si své osobní rekordy.

To se podařilo hlavně Honzovi, který překvapil (i sám sebe) a zaplaval 50K za 27,7. Nemůžeme opomenout osobáky a první místa Elišky a gratulujeme Ines, která si připomněla jak se stojí na bedně.

Opět nebyla žádná diskvalifikace a nikdo nevypustil žádný závod. Všichni odvedli dobrou práci. Vzájemná podpora mezi plavci stoupá a výkony se posouvají správným směrem. Domů jsme dorazili po 20hodině značně znaveni.
Příště se poperem na padesáti metrových bazénech, okusíme dlouhou vodu a s úsměvem se vrhneme na meziokresky, kde se náš tým opět rozroste.