DROP CUP MSK – Kopřivnice – 22.4.2023

             V sobotu 22.4. se konaly závody v Kopřivnici – DROP cup. Soutěž byla určena pro plavce do 14 let z celého Moravskoslezského kraje. Závody se hodnotí jako pětiboj – součet bodů za 5 disciplín a vyhlašuje se po jednotlivých ročnících (jednotlivé disciplíny se nevyhlašují). Každý plavec postupně plave 100m (nebo 50m – podle věku) znak, motýlek, prsa a kraul a poté si volí pátou disciplínu – 400 kraul nebo 200 polohovku, mladší plavou 100 polohovku.

             Náš klub reprezentovali – Lucie Krestianová, Viktorie Morozová, Marie Mikulková, Matouš Fabík, Tomáš Metz, Tobiáš Hrček, Václav Gurník a David Zaharowski.

             Všichni byli dobře připraveni a většinu svých startů proměnili v nové osobáky (takové množství jich dlouho nepamatujeme).

              Výsledkově nejvíce zazářila Lucka, která skončila velmi těsně na 4. místě.   Vyhlašuje se vždy 10 nejlepších a tak dekorováni ještě byli David (6.) a Viky (10.). 

              I zbývající naši plavci zasluhují uznání a pochvalu za předvedené výkony. Závody jsme si užili a s dobrou náladou jsme se vraceli domů.

PM