42. ročník CENY KRNOVSKA – 6.11.2021

V sobotu 6.11. se po roční pauze uskutečnil 42. Ceny Krnovska jejíž součástí je tradičně superfinále dospělých v DP, včetně vyhlášení nejúspěšnějších jednotlivců a družstev za právě skončenou sezónu.
Na závody vyrazilo 18 plavců – Matouš, Šimon a Nela Fabíkovi, Vašek a Eliška Gurníkovi, David Zaharowski, Kája Kočí, Veronika Cieslarová, Andrzej Bulawa, Sofi Vavrdová, Daniela Trojanová, Kristián Musil, Kuba Bojceňuk, Robin Vrána, Hanka Kubešová, Kája Dian, Bára Kuligová, Daniel Fussek, Tomáš Peklanský a David Válek + 2 trenéři.
Bazénovky fungovali standartně. Zaujalo několik výrazných osobáků našich plavců👍😉. Výsledkově byli úspěšní tentokráte ti nejmladší.
Matouš si odvezl 🥇za 50 prsa a 🥉za 50 kraul 👍👍🙂
Šimon si odvezl dvakrát🥉🥉 za 50 prsa a 50 znak👍👍🙂.
Oba trenéři jsme se shodli, že rezerv a prostoru pro další zlepšování je stále dost – zimní vrcholy se blíží.
Co se dálkoplavecké části týče na které jsme se letos tolik těšili (2. místo v ČP družstev) to byli spíše rozpaky a lehké zklamání ze samotného vyhlašování 🙄. Životním zážitkem však byl nový Český rekord na 5 km v podání Jana Micky – 51:11,1 (průměr všech stovek 1:01,4). Na posledním kilometru hnala Honzu celá hala. Ta atmosféra, emoce a výkon 👍👍👍.
PM