Špinka ( u Náchoda )

V sobotu 20.6.2015 pokračoval další díl Českého poháru v dálkovém plavání na rybníce Špinka (u Náchoda). Za PkHa se závodu zúčastnili 4 naši plavci. Premiéru na otevřené vodě si odbyla Adéla Zielinská a o moc drsnější křest už asi nemohla zažít. Po Tovačovských spáleninách nám tentokráte počasí totiž připravilo opačné starosti. Voda měla 18,2 °C (na druhé straně rybníka ještě méně – neměřeno), vzduch 10 °C a většinu času nám pršelo. Přes úvodní pochybnosti zda do závodu vůbec nastoupit, se tento závod nakonec stal dosud našim nejúspěšnějším vystoupením v rámci dálkového plavání. Na vítězné vlně pokračovala Eliška Hracká, která zvítězila na 5km. Adéla při své premiéře zvítězila na 3km. Daniel Mik obsadil 2.místo rovněž na 3km. A úspěšné vystoupení doplnil Pavel Mik vítězstvím na 5km. Všichni tak společně přidali dalších 175 bodů do týmové soutěže. Není co dodat, byla to tvrdá zkušenost pro všechny, ale výsledek stál za to.