Pohár ČR jedenáctiletých Brno

Na Zimním Poháru ČR jedenáctiletých Morava havířovský klub reprezentovali tři plavci – Kuba Bojceňuk, Robin Vrána a Nela Fabíková. Všichni plavali dvě prsové discipliny 100m i 200m. Robinovi prsové discipliny moc nesedli, ale doplnil je o polohovky na 100m i 200m. Obě zaplaval ve svých osobních rekordech a na 100m OPZ obsadil úspěšné, 7.místo.

Kubovi se prsa podařili a stejně jako při 800 kraulem si vylepšil osobáky. Při osmistovce stlačil čas pod 12 minut, což je vylepšení o půl minuty oproti přihlášenému času a umístění na 9. místě.

Naší nejúspěšnější plavkyní zimní sezony se stala Nela. Na trati 200m  prsa se skvěle zkoncentrovala a vybojovala si krásné 2.místo. I ona si na 800m kraulem vytvořila osobák a při 100m prsa jí o vlásek uniklo třetí místo a tak skončila těsně pod stupni vítězů na 4. místě.

Ani jeden se v konkurenci 41 moravských klubů neztratil a předvedli vše co získali při tréninku Pavla Mika. Všem gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci klubu. RM