Czechman a Špinka – DP 2019

Hrádek

V pátek 31.5. v 19:00 se osm našich plavců opět popralo s konkurencí na otevřené vodě. Na písníku Hrádek ve Starých Ždánicích (kousek za Pardubicemi) proběhl 4. ročník závodu CzechMan Swim. Závod se plaval na 1,9 km a tentokrát se započítával i do ČP, takže jsme kromě sponzorských předmětů (trička, čepičky a poháry za umístění, které udělaly všem velkou radost) získali i pár bodů navíc. Oproti minulému týdnu měla voda luxusních cca 18*C. Počasí vyšlo tentokrát skvěle. Ve svých kategoriích se umístili:

1. místo – David Válek a Zdeňka Šidlová

2. místo – Kuba Bojceňuk, Zuzka Bojceňuková a Daniel Mik

3. místo – Vendy Miková a Maruška Šidlová

Nejhodnotnější a největší pohár pak získal David za 3. místo v absolutním pořadí.

Špinka

V sobotu ráno se naše skupina přesunula na rybník Špinka (nedaleko Náchoda). Počasí bylo ještě příznivější – převážně slunečno přes celý den (jen chvíli spadlo pár kapek z jednoho mraku). Voda měla 19,7*C.

Michal doplaval svých historicky prvních 10km v čase 4:21:56 na 10.místě.

1. místo – Zuzka i Dany na 3 km

3. místo – Kuba na 3 km a David V. na 5 km

Na 3 km trati se pak představili Zdeňka (4. místo), Vendy (6. místo) a Maruška (8. místo).Všem gratulujeme a děkujeme za skvělou reklamu našeho klubu. Z+R